graytop
graybottom

 

Široký sortiment jedál domácej kuchyne, krajových špecialít a vegetariánskych jedál v čase od 10.00 – 21.00 v príjemnom prostredí klimatizovanej reštauračnej časti hotela s kapacitou 120 miest využijete na každodenné stolovanie, ale aj na organizovanie slávnostných udalostí a osláv.

Tím našich kuchárov a čašníkov zabezpečí, aby ste od nás odchádzali plní zážitkov z chutných jedál od našich kuchárov. Súčasťou reštaurácie je aj malý salónik pre 20 osôb.

Spolu s kongresovou sálou u nás nájdete
v luxusnom prostredí 550
miest na sedenie s niekoľkými barmi, čo spĺňa
aj tie najnáročnejšie kritériá pri
organizovaní veľkých spoločenských
podujatí.

Lobby bar

Útulne zariadený Lobby bar je ideálnym miestom pre nerušené stretnutia pri dobrej káve alebo pohári vína v čase 7.00 – 22. 00. 30 miest v pohodlných kreslách zaručujú, že sa vám od nás nebude chcieť odísť, veľkoplošná LCD obrazovka vám spríjemní čakanie na vášho spoločníka. V týchto klimatizovaných priestoroch podávame široký sortiment alkoholických nápojov, nealkoholických nápojov a bohatej ponuky káv.

 

Zimná záhrada

Nová štýlová prístavba láka svojím architektonickým prevedením už pohľadom zvonku. V priestoroch zimnej záhrady servírujeme kompletnú ponuku jedál a nápojov v časoch 7.00 – 22.00. Klimatizované vzdušné priestory poskytujú výborné miesto na príjemné posedenie hlavne v letných mesiacoch s výhľadom na Námestie legionárov a Hlavnú ulicu Prešova.
Priestor s kapacitou 50 miest sa výborne hodí na menšie uzatvorené firemné alebo spoločenské akcie.

 

Kaviareň

Tradičná kaviareň s klimatizáciou slúži ako miesto na posedenie s priateľmi či obchodnými partnermi pri šálke dobrej kávy s dennou tlačou na Vašom stole. V príjemnom prostredí s barom sa nachádza 60 miest a podľa potreby je možné prepojiť kaviareň s reštauračnou časťou, čím vznikne priestor vhodný na usporiadanie väčších kultúrno-spoločenských akcií, ako sú stužkové slávnosti, plesy, svadby, ale aj firemné akcie.