graytop
graybottom

Wellness

Objednávky a informácie - Wellness recepcia
00421 51 776 31 36
Fotogaléria

 

Na najvyššom poschodí hotela nájdu naši hostia, ale aj denní návštevníci oázu pokoja - Wellness centrum s panoramatickým výhľadom na Prešov a komplexnou ponukou služieb, akú v meste nenájdete - fitness centrum, masáže, sauny, jacuzzi, kadernícky salón, solárium, bar a odpočiváreň.

Starostlivosť o zákazníkov prevezme profesionálny tím pracovníkov wellness centra. 

Veľmi zaujímavou ponukou nášho wellness centra sú darčekové poukazy, ktorými môžete urobiť radosť Vašim blízkym alebo obchodným partnerom.

Otváracia doba:

Pondelok - Piatok: od 14:00 hod. do 20.00 hod. (potrebné rezervovať vopred)

Sobota - Nedeľa: zatvorené

 

Fínska sauna – tradičná suchá sauna, ktorú využívajú najmä severské národy už niekoľko storočí slúži na celkové upevňovanie zdravia, uvoľňuje svalstvo, posilňuje imunitný systém. Blahodárny vplyv saunovania dosiahneme striedaním teplých a studených fáz. Pravidelné saunovanie odstraňuje napätie a stres, vyplavuje toxíny, pomáha ničiť baktérie, hĺbkovo čistí pokožku a zvyšuje hladinu energie. Je taktiež prevenciou pred ochorením horných dýchacích ciest, prechladnutím a chrípkovým ochorením. Teplota prostredia od 90° až 100°C. Odporúčaná doba pobytu je opakovaných 15 minút.

Parná sauna – inhalovanie eukalyptovej pary pomáha pri ochrane pred vírusovými ochoreniami a uvoľňuje dýchacie cesty. Takisto je účinná pri nádche, alergiách a iných ochoreniach dýchacích ciest. Pôsobenie pary prečisťuje pokožku a podporuje jej elasticitu. Para umožňuje organizmu zbaviť sa až 30% nahromadených toxínov. Teplota prostredia je 44°C až 55°C, 100% vlhkosť. Odporúčaná doba pobytu je opakovaných 15 minút.

Odpočiváreň – tu môžete nerušene relaxovať a pri zvukoch relaxačnej hudby zabudnúť na problémy všedných dní. Doprajte si príjemný oddych na anatomicky tvarovaných a vyhrievaných ležadlách.

Masáž – je najstaršia a najjednoduchšia zo všetkých liečiteľských metód. To, že dotyk pomáha zbavovať vnútorného napätia vedeli ľudia už dávno. A tento jednoduchý a pritom účinný „liek" sa používa dodnes. Uvoľňuje napätie, zmierňuje bolesť, prekrvuje orgány, čím zlepšuje ich funkciu. Taktiež uvoľní kŕče svalov, ale i zablokované emócie a podporí v mozgu tvorbu hormónov šťastia - endorfínov.

Wellness centrum ponúka tieto druhy masáží: antistresovú, klasickú, reflexnú masáž nôh, lymfodrenážnu, HOT STONE – horúce lávové kamene, DE LUXE. Novinkou je luxusná čokoládová masáž.

Jacuzzi – ponorte sa a doprajte si príjemnú masáž vodnými tryskami s izotermickou teplotou (36° - 37°C), ktoré uvoľnia všetky svaly v tele a dokonale prekrvia celý organizmus. Tento kúpeľ uvoľní celé pohybové ústrojenstvo a je prospešný pre svalovú regeneráciu a prekrvenie pokožky. V miestnosti sa nachádzajú 2 jacuzzi s minibarom, ležadlami a masážnou sprchou, preto je to vhodná voľba na relax aj pre väčšiu organizovanú skupinu ľudí.

Posilňovňa – je prístupná pre širokú verejnosť aj pre hotelových hostí, ktorí majú vstup zdarma, je vybavená posilňovacím strojom, bežiacim pásom, rotopedom, steperom, činkami, fitloptami.

Solárium – pekné opálenie počas celého roka môžete dosiahnuť v modernom vertikálnom turbosoláriu. 

Kaderníctvo - náš odborne vyškolený personál ponúka služby svetových značiek L´Oréal a Matrix, ktoré uspokoja potreby aj tých najnáročnejších zákazníkov. Ďalšou atraktívnou značkou je BIOLAGE, ktorá ponúka intenzívnu starostlivosť pre problematické vlasy a pokožku, ktorá obnovuje prirodzenú štruktúru vlasov a ponúka viditeľnú zmenu už po prvom použití.